KONST / Litografier / Serigrafi 16182084
*
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:47:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 19:38:20
1
4.000 kr
6/5 19:41:32
2
4.200 kr
6/5 19:42:35
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: equipo cronica komposition litografier numrerad serigrafi silkscreen
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Serigrafi
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 6.000 kr |
| Såld: | 4.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 19:38:20 | 1 | 4.000 kr |
| 6/5 19:41:32 | 2 | 4.200 kr |
| 6/5 19:42:35 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: equipo cronica komposition litografier numrerad serigrafi silkscreen
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



